O FIRMIE

Misją Solidbau jest dostarczanie najwyższej jakości usług w trzech głównych profilach działalności:

1

Systemów przeciwpożarowych oraz usług z zakresu doradztwa, projektowania oraz serwisu zabezpieczeń przeciwpożarowych budynków

2

Projektowania, doradztwa technicznego oraz wykonawstwa obiektów magazynowych oraz produkcyjnych wykonywanych w technologii prefabrykowanej oraz konstrukcji stalowej

3

Kompleksowego wykonawstwa elementów stalowych oraz obróbki skrawaniem

Wyróżnia nas:

kropkaprofesjonalizm w działaniu

kropkaindywidualne podejście do klienta

kropkadoskonała jakość oferowanych produktów

kropkakonkurencyjna cena

Solidne podejście do Klienta – naszą zasadą jest dbałość i pozytywne podejście do Klienta. Rozumiemy potrzeby oraz problemy naszych konsumentów. Opieramy nasz biznes na szczerości i otwartości wobec współpracujących z nami ludzi.

Ochrona – naszą zasadą i nadrzędnym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług. Klienci korzystający z naszych produktów i usług otrzymują od Nas bezcenną wartość, którą jest BEZPIECZEŃTWO ich samych, ich bliskich oraz mienia. Kładziemy również nacisk na ochronę przetwarzanych informacji oraz danych osobowych naszych klientów.

Ludzie – wiemy, że podstawową wartością odnoszącej sukcesy firmy są ludzie, dlatego kładziemy wysoki nacisk na ciągłą poprawę komunikacji, przepływu informacji, sposobów motywacji, zdobywania zaufania oraz poprawy umiejętności, możliwości i wiedzy personelu. Nasi pracownicy są zmotywowani oraz ambitni dzięki uczciwym i atrakcyjnym warunkom pracy i wynagrodzenia.

Indywidualizm - Nie boimy się wyzwań! Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, doradzając mu z pełnym przekonaniem i świadomością dany produkt lub usługę.

Dbałość– o szczegóły pozwala na dostarczanie produktów oraz usług najwyższej jakości dostosowanych do potrzeb naszych Klientów.

Budowa – to nasz drugi dom i tak go traktujemy. Cechuje nas spokój oraz ogromne doświadczenie zdobyte na budowach na terenie Polski i Europy.

Asertywność – dzięki jasno określonym celom, wrażliwości na innych ludzi, świadomości wysokiej jakości produktów i usług oraz wiedzy i doświadczeniu – każdy projekt traktujemy z należytym szacunkiem oraz profesjonalizmem.

Unikalny– taki jest Nasz produkt i usługa. Z pełnym przekonaniem polecamy ją każdemu.

 
Pełny zakres naszych usług znajdą Państwo w zakładce  OFERTA