OBRÓBKA SKRAWANIEM

Kompleksowe usługi z zakresu obróbki skrawaniem. Wykonujemy obróbkę skrawaniem praktycznie wszystkich materiałów. Oferujemy usługi z zakresu toczenia, frezowania, ale także wiercenia czy gwintowania CNC. Doskonała precyzja działań, najwyższa jakość oraz wyjątkowo konkurencyjne ceny - oto, co nas wyróżnia.

Do każdego projektu z zakresu obróbki skrawaniem podchodzimy w indywidualny sposób. To właśnie tajemnica naszego sukcesu - w odróżnieniu od konkurencji, jesteśmy w stanie wykonać praktycznie dowolny zlecony przez Państwa projekt. W razie potrzeby zapewniamy profesjonalne porady z zakresu obróbki skrawaniem.

Toczenie CNC

Wszystkie usługi z zakresu toczenia CNC wykonujemy przy użyciu doskonałej jakości maszyny - tokarki CNC Okuma. To urządzenie, które zapewnia doskonałe tempo obróbki oraz perfekcyjną precyzję wykonania każdego elementu. Dzięki tej tokarce jesteśmy w stanie wykonać obróbkę praktycznie każdego materiału.

Krótka informacja na temat naszej maszyny do toczenia CNC. Wyposażona w głowicę rewolwerową na 12 narzędzi, maksymalnie intuicyjna w obsłudze, zapewni doskonałe rezultaty obróbki metali nawet w krótkim czasie. Tokarka wyposażona jest w przelot wrzeciona 52 mm oraz specjalny uchwyt mocujący pręt hydrauliczny. 

Tokarka CNC Okuma:

aGłowica rewolwerowa 12 narzędzi;

aPrzelot wrzeciona 52mm;

aUchwyt mocujący pręt i hydrauliczny 3 szczękowy lub uchwyt na tulejki zaciskowe;

aKonik do podpierania pręta;

Wykonujemy obróbkę wszystkich materiałów.

Frezowanie CNC

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu frezowania CNC. Wykonujemy obróbkę każdego materiału, zgodnie z Państwa zamówieniem i oczekiwaniami. Idealna precyzja wykonania oraz wysoka powtarzalność wszystkich czynności, eliminująca kiepską jakość - oto dlaczego powinni Państwo zdecydować się na obróbkę metali w naszej firmie.

O sile naszej oferty stanowi także najnowocześniejszy sprzęt jakiego używamy. W Solid Bau doskonale wiemy, że bez nieustannych inwestycji w innowacje oraz rozwój parku maszynowego firma nie ma szans na rynkowy sukces. To właśnie dlatego cały czas doskonalimy nasze maszyny oraz umiejętności zatrudnionych w Solid Bau osób. 

Frezowanie:

aDuże frezarki CNC;

aObróbka wszystkich materiałów

Wiercenie CNC

Szybkie i precyzyjne wiercenie CNC - wykonujemy profesjonalne wiercenia wszystkich materiałów. W naszych działaniach stosujemy tylko wiertarko-frezarki wiodących światowych marek, co przekłada się nie tylko na doskonałą wydajność wszystkich naszych działań, ale również na najwyższą jakość wykonania! 

Zapraszamy do kontaktu - usługi wiercenia CNC wykonujemy w każdym materiale - blachy, płaskowniki oraz wiele innych. Zapewniamy praktycznie dowolny wybór parametrów materiału oraz idealną powtarzalność parametrów. U nas nie ma ryzyka, że dwa odwierty będą od siebie różnić się swoimi właściwościami. 

Gwintowanie CNC

Profesjonalne gwintowanie na frezarkach CNC. Naszą firmę wyróżnia wieloletnie doświadczenie w branży, a także wyjątkowo szerokie zaplecze sprzętowe - nieustannie inwestujemy w poszerzanie parku maszynowego oraz szkolenie naszej kadry pracowniczej, by jeszcze lepiej spełniać wszystkie Państwa oczekiwania. 

 
Masz pytanie?  KONTAKT