OBRÓBKA PLASTYCZNA BLACH

Najwyższej jakości obróbka plastyczna blach. Obróbka plastyczna blach to działanie, które opiera się o wywieranie nacisku na blachę, co z kolei pozwala na trwałą zmianę ich kształtów oraz rozmiarów. Taka obróbka plastyczna pozwala również na modyfikację właściwości mechanicznych danego materiału, sprawiając, że stanie się on bardziej wytrzymały. 

Oferujemy obróbkę blach na gorąco, półgorąco oraz na zimno, w zależności od Państwa potrzeb oraz złożonego zamówienia. Zapewniamy najwyższą precyzję obróbki blach - w naszej firmie używamy do tego tylko urządzeń o najwyższym standardzie, dzięki czemu jesteśmy w stanie osiągnięć trwały, wysokiej jakości efekt. 

Cięcie blach

Precyzyjne cięcie blach na wymiar. Oferujemy usługę cięcia blach w elementach o naprawdę różnych parametrach grubości i długości. Czysta linia cięcia, bez konieczności dalszej obróbki danej blachy, a także brak ryzyka przegrzania elementów na większym obszarze to powody, by skorzystać z naszej oferty. 

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie obróbki blach metodą CNC oraz użycie sprzętu tylko o najwyższym standardzie sprawiają, że wybierając Solid Bau stawiają Państwo na doskonałą jakość wykonania oraz precyzyjne wycięcie ilości blachy. Aby uzyskać dokładną wycenę kosztów cięcia blach, prosimy o kontakt. 

Gięcie Blach

Oferujemy gięcie blach przy użyciu nowoczesnych pras krawędziowych. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić bardzo wysoką powtarzalność tych czynności - niezależnie od tego, ile elementów zostanie poddanych temu procesowi, efekt pozostanie na bardzo wysokim poziomie. Doskonała trwałość i precyzja wykonania. 

Najnowocześniejsze prasy krawędziowe jakich używamy w naszej firmie to gwarancja trwałego efektu. Gięcie blach to proces, dzięki któremu metalom można nadać praktycznie dowolny, nawet bardzo skomplikowany kształt. Doskonałe parametry pras krawędziowych pozwalają na wydajną obróbkę plastyczną dowolnej blachy. 

Łączenie blach

Wysokiej jakości systemy połączeń blach - zapewniamy znacznie lepszą wydajność pracy oraz trwałość samego połączenia przez naprawdę długi czas. Jeżeli poszukują Państwo firmy, która wykona solidne łączenie blach, wybór naszej oferty będzie strzałem w dziesiątkę! Solid Bau to renoma i doświadczenie, któremu mogą Państwo zaufać.  

 
Masz pytanie?  KONTAKT